Conceptul de Școala Felicia a luat viață în mai 2020.

La moment, Școala Felicia este un centru modern și performant de instruire și avansare profesională orientat nu doar spre performanță și profesionalism dar și spre educarea unei noi mentalități în spiritul libertății de gândire și acțiune.

Cu o deosebită plăcere angajații Școlii contribuie la instruirea personalului farmaceutic cât și nonfarmaceutic într-o manieră dinamică, performantă și practică.

Aici, angajații devin mai inspirați, orientați spre creștere și autodezvoltare ca în final progresele proprii obținute să le aducă bucurii enorme și satisfacție profesională.

La fel, Școala Felicia este deschisă pentru parteneriate cu persoane terțe cu scopul de a ajuta la consolidarea și creșterea profesionalismului în cadrul companiilor.

scoalafelicia2021@gmail.com